Zabawa sylwestrowa pod gwiazdami Białystok i Bielsk Podlaski

Jedyną pewną imprezą z okazji pożegnania Starego i powitania Nowego Roku jest zabawa sylwestrowa pod gwiazdami. W ten sposób świętuje społeczeństwo z całej Polski. W górach nad morzem, w stolicy i pomniejszych miejscowościach zbierają się mieszkańcy z okolicy, by choć na chwilę doświadczyć na własnej skórze tej wspaniałej atmosfery. A co się w tym roku przygotowały jedne z najbardziej atrakcyjnych miast na Podlasiu?

W Białymstoku już dzisiaj prezydent miasta Tadeusz Truskolaski z Białostockim Centrum Kultury zaprasza na Rynek Kościuszki. Wszyscy Białostoczanie mogą liczyć na wspaniałą zabawę z koncertem plenerowym z udziałem celebrytów świata muzyki i kultury. Specjaliści przygotowują się do niezapomnianego pokazu sztucznych ogni i fajerwerków. W poprzednich latach gościli tutaj Mrozu, przemieniona Agnieszka Chylińska.

Warto nadmienić, że to miasto jako jedne z niewielu w Polsce nie dało się ponieść wszechobecnemu kryzysowi i postanowiło sobie życzyć szczęśliwych dni i powodzenia w nadchodzącym roku z mieszkańcami i przyjaciółmi regionu. Białostocki magistrat uchyla rąbka tajemnicy i zachęca do podtrzymywania tradycji witania Nowego Roku w tak szampańskiej atmosferze wraz z międzynarodowymi gwiazdami muzyki. Czyżby Michel Telo albo Matt Pokora. Musimy uzbroić się w cierpliwość, gdyż oficjalny program zobaczymy dopiero w pierwszym tygodniu listopada. Nawet najmłodsi mogą liczyć na swój bal w centrum Zabaw dla Dzieci „Fikoland”. Zapytaj o szczegóły imprezy już dziś.

Jedną z tradycyjnych imprez cyklicznych w regionie jest „Sylwester pod gwiazdami”. W tym roku, Bielsk Podlaski zorganizuje go już po raz czternasty.  Miasto to zamieszkuje prawdziwa mozaika narodowości, wyznań kultur. O dobra samopoczucie Polaków,, Białorusinów i Ukraińców dba prezydent Eugeniusz Berezowiec.  Dzięki ścisłej i bezproblemowej współpracy z władzami Bielskiego Domu Kultury podtrzymują tradycję powitania Nowego Roku w plenerze. W Amfiteatrze Miejskim w Parku Królowej Heleny uwielbiają wspólnie bawić się w rytmach muzyki lokalnych zespołów muzycznych. W tę niezwykłą noc rozgrzewał już zespół „Jorrgus”, w zeszłym roku „Effect”, a kto tym razem pomoże podtrzymać tradycję bielskiego „Sylwestra pod gwiazdami”? Od pracowników Domu Kultury i Magistratu dowiemy się jedynie, że na pewno będzie pokaz sztucznych ogni, uroczyste życzenia i plenerowy koncert.  Obchody rozpoczną się o godzinie 23:00.

Zapraszamy, chętnie zobaczymy wśród kilkutysięcznych tłumów właśnie ciebie!